Хостел "Рівне"


Хостел "Рівне" розташований у місті Рівне. До послуг гостей спільний лаунж, номери з телевізором з кабельними каналами, спільна ванна кімната і безкоштовний Wi-Fi.

В усіх номерах встановлена платтяна шафа, а в частині є кухня з мікрохвильовою піччю. Окрім того, номери облаштовані платтяною шафою та чайником. Співробітники стійки реєстрації завжди радо допоможуть гостям. Відстань від хостелу "Рівне" до селища Бабин становить 19 км. Розташування цього помешкання - одне з найкращих у Рівному! Воно подобається гостям більше, ніж розташування інших помешкань у цьому районі. Це місце розташування особливо подобається парам - вони оцінили його на 9,3 для поїздки удвох.

Це помешкання пропонує найкраще співвідношення ціни й якості у Рівному! Порівняно з іншими помешканнями в місті, тут гості отримують більше за ті ж гроші.

Ціна 170грн.

19-21 Soborna Street 19/21 apt. 23, 3-йповерх, Рівне, 33024, Україна

Хостел "На Драгоманова, 27"


Хостел "На Драгоманова, 27" розташований у місті Рівне. До послуг гостей спільний лаунж та цілодобова стійка реєстрації.

Село Бабин розміщене за 20 км від хостелу. Це місце розташування особливо подобається парам - вони оцінили його на 8,3 для поїздки удвох.

Це помешкання пропонує найкраще співвідношення ціни й якості у Рівному! Порівняно з іншими помешканнями в місті, тут гості отримують більше за ті ж гроші.

Ціна: 150 грн.

Dragomanova 27 Ap. 47, Рівне, 12355

Хостел "Full House"


Хостел "Full House" розташований у місті Рівне. У хостелі всі номери обладнані письмовими столами та телевізорами з плоским екраном. У кожному номері є кавоварка, у деяких номерах також є кухня з мікрохвильовою піччю. У приміщеннях гості матимуть підголовник.

Говорячи англійською, російською та українською мовами, персонал буде радий надавати гостям практичні поради на ділянці на ресепшені.

Ціна: 450 грн.

Kyivs'ka Street 10, Рівне, 33000